Sanela

Sanela

SANELA spol . s r.o. je předním českým výrobcem kompletního sortimentu sanitární elektroniky . Hlavním cílem společnosti je uspokojit vysoké nároky zákazníků na moderní sociální zařízení a jejich vybavení . Obchodní značka je spojována s kvalitními výrobky nové generace sanitární techniky . Společnost byla založena v roce 1997 v Lanškrouně , kde vlastní výrobní závod . V současné době nabízí výrobní program široké portfolio výrobků, které jsou plně využívány na sociálních zařízeních ve veřejném i privátním sektoru av gastronomických provozech . 

Vlastní vývojové oddělení firmy zajišťuje rozšiřování nabízeného sortimentu a společnost tak může rychle reagovat na měnící se požadavky trhu a zákazníků . Sanela věnuje značnou pozornost novým trendům , v oblasti sanitární techniky zcela ojedinělým . Jedná se především o radarový splachovač pisoárů , který je výjimečný svou funkcí a " antivandalovým provedením " . Další nový princip tzv. "inteligentního " senzoru je využit u všech výrobků s optoelektronickým čidlem . Obě metody jsou chráněny Osvědčením o zápisu užitného vzoru .

sanela.cz

Ke stažení

Ceník 2015

Sanela certifikát - na vyžádaní na viva@viva-in.cz

© viva-in.cz 2023, běží na systému sellio od vibration.sk

Používáním stránek provozovaných na www.viva-in.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info