Hansgrohe

Hansgrohe

Od svého založení v roce 1901 v Schiltachu v německé oblasti Schwarzwald společnost Hansgrohe AG přináší soustavně na trh inovace, které jsou základem nových celosvětových trendů v oblasti návrhu koupelnových prostor. Od tohoto roku jsou Hans Grohe, průkopník v oblasti koupelen, a jeho potomci již tradičně o krok vpřed před dobou. Ať už tehdy, když vynalezli první ruční sprchu (1928) nebo když zahájili novou éru sprchování s Raindance (2003). V současnosti společnost zaměstnává více než 3000 zaměstnanců v 36 pobočkách po celém světě. Výroba probíhá v deseti výrobních závodech na třech kontinentech. "Celosvětový hráč z Černého lesa" představující rodinný podnik s více než stoletou historií se stal synonymem pro moderní designérské řešení koupelen a inovativní výrobky související s koupelnovými prostory.

Záruka

Důvěřujte kvalitě "Made by Hansgrohe"

Nabízet našim zákazníkům vždy vysokou kvalitu je jednou z elementárních součástí filozofie společnosti Hansgrohe. Proto zákazníkům poskytujeme na naše výrobky dobrovolnou výrobní záruku až pět let. Podmínky a podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Nové záruční listy Hansgrohe pro rok 2014

Záruční listy si vyžádejte u svého prodejce. Od března 2014 budou k dispozici u prodejců nové tištěné záruční listy s ochranným prvkem pro rok 2014. Z tohoto důvodu nebudou elektronické záruční listy a k uplatnění reklamace bude sloužit výhradně originální tištěný záruční list opatřený všemi uvedenými náležitostmi. Kopie záručních listů nebudou akceptovány.

Záruční list slouží k uplatnění prodloužené 5tileté záruky na výrobky montované proškolenou certifikovanou osobou. Využijte bezplatné montáže vybraných výrobků.

Záruční podmínky Hansgrohe CS

© viva-in.cz 2023, běží na systému sellio od vibration.sk

Používáním stránek provozovaných na www.viva-in.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info