O nás

Společnost ViVa je specializovaný velkoobchod se zaměřením na distribuci koupelnových armatur, sanity (sprchových koutů, sprchového programu, keramiky, van), koupelnového nábytku a doplňků. Orientuje se na renomované světové značky, které svým zákazníkům zaručují řešení s důrazem na kvalitu a spolehlivost, nejmodernější design a široké spektrum možností výběru. ViVa je předním představitelem ve světě koupelnových a designových studií, ale v neposlední řadě figuruje jako dodavatel pro developerské projekty na Slovensku i v Čechách.

Historie

Za více než 15 let působení na trhu se společnost ViVa neustále vyvíjí a pokračuje, čímž přináší nová řešení, která z ní dělají víc než jen velkoobchod. Momentálně má své působiště ve dvou městech, a to v Bratislavě a v Brně, což zaručuje její působnost a dopad na celou Českou a Slovenskou republiku.

ViVa – nejen produkty, ale také služby

Společnost ViVa přichází s novým rozměrem distribuce. Zaručuje nejen kvalitu nabízených výrobků, ale také služby vytvořené pro své zákazníky či zaměstnance.

ViVa stále žije

Žije, rozvíjí se a neustále obohacuje sortiment o nové modely. Ještě před jejich oficiální prezentací má zákazník možnost navštívit showroom, ve kterém model najde a kvalifikovaný personál ho seznámí s jeho atributy.

ViVa realizuje koncept čistoty

Jednou z jejích největších předností, kterými disponuje, je pro zákazníky možnost načerpat dokonalou inspiraci pro svou koupelnu přímo v prostorách showroomu. Společnost uplatňuje koncept čistoty, který umožňuje detailům, aby vynikly.

ViVa nezná slovo ne

Neexistuje takový model, který by ViVa nebyla schopna zajistit, stejně jako neexistuje problém, který by pro své zákazníky nedokázala vyřešit. Callcentrum společnosti je v každém okamžiku připraveno řešit požadavky zákazníků a každý zákazník může využít osobní péči jednoho z obchodních zástupců společnosti.

ViVa – ruku v ruce s komfortem

Dodávka zboží do 24 hodin v rámci celé Slovenské a České republiky, jakož i vlastní síť servisní činnosti – to vše v rámci zákaznického komfortu, který společnost nastavila pro své zákazníky.

ViVa vzdělává

Cílem společnosti není jen prodat, ale i naučit. Zákazníkům nabízí to nejvzácnější  vzdělání. Ve svých prostorách si našla místo na realizaci školení určených pro architekty, servisní techniky, prodejce a stejně nezapomíná ani na studenty.

© viva-in.cz 2024, běží na systému sellio od vibration.sk